Կլինիկական հոգեբան Իզապէլ Մաթոսեանը (Բեյրութահայ) անհատական խորհրդատվությունը ուսանողների համար իրականացնում է զեղչված արժեքով` 10 հզր. դրամ։
Աշխատանքային լեզուներն են՝ հայերեն, անգլերեն, արաբերեն
Տարին սկսում ենք համարձակ, մեր ուժերի նկատմամբ վստահությամբ․․․
Տարեվերջին բոլորս ամփոփում ենք տարին, շատերս հաշվում ենք մեր ձեռքբերումներն ու իրականացրած նպատակները:
Սակայն հաճախ մեր ձեռքբերումները փորձում ենք գնահատել՝ համեմատելով այլոց նվաճումների հետ, և երբ նրանց համեմատ մեր ձեքռբերումները չնչին են թվում, հիասթափվում ենք և ընկճվում:
Այս երևույթը բավականին տարածում ունի, և միշտ մեզ խանգարում է նոր տարվա համար նոր նպատակներ պլանավորել, նոր գործեր ձեռնարկել։ Այսպիսի համեմատությունները յուրահատուկ որոգայթներ են, որոնց մեջ հիմականում ընկնում են նրանք, ում ծնողները կամ ուսուցիչները վաղ տարիքում համեմատել են այլոց հետ՝ շեշտադրելու համար նրանց թերացումները կամ առավելությունները։
Այսպիսի որոգայթներից խուսափելու համար, հիշենք, որ մեզանից յուրաքանչյուրն անհատականություն է՝ իր խառնվածքով, իր մղումներով, իր հակումներով, իր անցած ճանապարհով, ․․․․
Հետևաբար տարին սկսում ենք համարձակ, մեր ուժերի նկատմամբ վստահությամբ և համբերատար հետևողականությամբ հասնում ենք մեր նպատակներին և իրականացնում մեր երազանքները։
Շնորհավո՛ր Նոր տարի
В целях предоставления эксклюзивной возможности пользоваться психологическими услугами проживающим в Армении, находящимся в Армении с деловыми целями или с туристическим визитом иранским друзьям, отныне центр психологических услуг «АЙГ» в сотрудничестве с признанным иранским психологом  Амир Гале – консультант, психотерапевт, тренер, доктор психологии, проводит психологическое консультирование на персидском языке.
Специалист находится в Иране и предоставляет онлайн-консультации через «WhatsApp» и «Instagram».
Варианты записи на психологическую консультацию:
• Вызов
• Для тех, кто общается на армянском языке:
+374 10 58 18 14, +374 77 58 18 14, +374 58 18 14
• Для тех, кто общается на персидском языке:
+ 98 901 282 4512, +98 938 183 5266
• подать заявку на регистрацию в разделе «Запись на консультацию» на сайте www.hogeban.am;
• написать письмо на адрес электронной почты info@hogeban.am или социальные страницы.
Стоимость услуг составляет:
• Индивидуальная консультация – 20 000 драм.
• Консультация семей и пар – 25 000 драмов РА.
به منظور بهره‌مندی از خدمات روانشناسی توسط ایرانیان مقیم ارمنستان که برای مقاصد تجاری یا توریستی و یا ادامه‌ی زندگی در اینکشور به سر می‌برند، از این پس مرکز خدمات روانشناختی AYG با همکاری روانشناس، مشاور، رواندرمانگر و استاد دانشگاه بنامایرانی، دکتر امیر قلعه، به ارائه مشاوره روانشناختی در حوزه‌های مشاوره پیش ‌از ازدواج، خانواده، مشکلات زناشوئی، اختلالات جنسیو اختلالات فردی از قبیل اضطراب، افسردگی، وسواس فکری و عملی و… به زبان فارسی خواهد پرداخت.
‎این متخصص در حال حاضر در ایران مستقر بوده و ارائه مشاوره بصورت آنلاین و از طریق «واتساپ» و «اینستاگرام» خواهد بود.
جهت رزرو زمان مشاوره می‌توانید از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر اقدام نمائید: